הירשמו לקבלת מגזין תשתיות

מגזין תשתיות הוא המגזין המקצועי המוביל בתחום האנרגיה בישראל, הוא יוצא באופן רבעוני (פעם בכשלושה חודשים) וקהל היעד שלו הוא האנשים המעורים והמתעניינים בתחום האנרגיה – ענף הצריכה המשמעותי ביותר בעולם

מלאו את פרטיכם ונציג תשתיות יחזור אליכם

שם (חובה)

שם חברה*

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון*

בעוד אתר האינטרנט של תשתיות מתעדכן באופן שוטף בעדכונים מהענף, המגזין מביא את כתבות העומק, התחקירים והראיונות ההכרחיים כדי להבין מה קורה באמת.

המגזין קיים כבר קרוב ל-5 שנים וחגג את המהדורה ה-20 שלו בגיליון דצמבר 2014. הוא מלווה את תעשיית האנרגיה בישראל במהלך השנים האחרונות שהיו המכריעות ביותר שלה, מהנסיונות לערער את מונופול חברת החשמל על ידי הכנסת תחנות כוח פרטיות והפריצה של האנרגיה המתחדשת בכלל והסולארית בפרט, דרך תגליות הגז הטבעי ועד מלחמות הרגולציה בכל הענף.

תשתיות אחראית לספק לכם את המידע העדכני ביותר מהארץ ומחו"ל לגבי כל ענפי האנרגיה, ובאתר מפורסמים באופן יומיומי כתבות שמקיפות את האנרגיה הסולארית, אנרגיית רוח, גז טבעי, נפט, אנרגיית ביוגז, אנרגיית הידרו, אנרגיה אטומית, היתוך גרעיני, אנרגיית ביומסה, אנרגיית גלי ים, אנרגיה גיאותרמית, רכבים חשמליים, תחליפי נפט, התייעלות אנרגטית, אחסון אנרגיה, אנרגיית אגירה שאובה ופצלי שמן, ואף נושאים שנוגעים לאיכות הסביבה כמו זיהום, תחבורה ירוקה, בנייה ירוקה ועוד.

המגזין מקיים ועידות אנרגיה וכנסים באופן תדיר, ובקרוב אף יתקיים הסמינר הראשון שמטרתו לחנך את המשתתפים בנושא הגז הטבעי בישראל, ולאחר מכן צפוי כנס שיתמקד בגז הטבעי לתחבורה. בכנסים והועידות של תשתיות ניתן למצוא את ראשי הענף והמוחות הטובים ביותר שלו, שמספקים מבטים נוקבים ותגליות חדשניות על ענף האנרגיה בישראל ולאחר מכן מפורסמים באתר האינטרנט ובמגזין.

לקריאה של מהדורות קודמות: