אנרגיה סולארית

מגוון אנרג'י תייצג את יצרנית הממירים הסינית אומניק, בישראל

מגוון אנרג'י תייצג את יצרנית הממירים הסינית אומניק, בישראל

חברת מגוון, יבואנית ומשווקת ציוד חשמל ואלקטרוניקה, מונתה לאחרונה לנציגה, מפיצה וספקית שירות רשמית של אומניק – מיצרניות הממירים המובילות בשוק הסיני. על פי ההסכם שנחתם, מגוון תשווק את מוצרי אומניק ואף תספק תמיכה הנדסית ושירות טכני במסגרת אחריות היצרן ללקוחות אומניק בישראל.

חברת אומניק אחראית למגוון מוצרים הכולל ממירים תלת-פאזים המתאימים במיוחד להתקנות מסחריות, בינוניות וגדולות; ממירים חד-פאזים לשוק הבייתי, ממירים היברידים למערכות Off-Grid ומערכות משולבות ומיקרו-אינוורטר המותאם גם למערכות ביתיות. כמו כן מציעה החברה מתן פתרונות בתחום הניטור האלחוטי.

לירון קפלן, מנהל תחום אנרגיה מתחדשת במגוון, אמר: "אחרי מספר ביקורים במפעלי אומניק ומהבחינה המעמיקה שביצענו, אני סמוך ובטוח שמצאנו שותף נפלא שיספק תועלת רבה לשוק המקומי. לאומניק יש מוצרים מצוינים, צוות מקצועי והממירים עברו בזריזות את בדיקות מכון התקנים כך שהם כבר מאושרים למכירה ומוכנים להתקנות של 'מונה נטו'". את הממירים החדשים של אומניק תחשוף מגוון במסגרת כנס שיערך במרכז אירועים סטוקו בתאריך 25.6.13.

אלן קסו, מנהלת מכירות אומניק: "כשהתחלנו ללמוד את השוק הישראלי התרשמנו לטובה מההמלצות החמות שניתנו למגוון על ידי הלקוחות המקומיים. אנחנו מבינים שהשוק הישראלי עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות, אך אנחנו משוכנעים שמגוון מהווה שותפה מקצועית שתדע להוביל להצלחות כפי שכבר עשתה בעבר".

migvan11

בתמונה: לירון קפלן, מנהל תחום אנרגיה מתחדשת במגוון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>