גז טבעי

מנרב ואלסתום חתמו על חוזה להקמת תחנת הכוח דליה בגז טבעי

מנרב ואלסתום חתמו על חוזה להקמת תחנת הכוח דליה בגז טבעי 

אמש הודיעה קבוצת מנרב לבורסה כי חתמה על הסכם מול אלסתום ותשתמש כקבלנית משנה בהקמת תחנת הכוח הפרטית של דליה אנרגיה. היקף החוזה עומד על 170 מיליון ש"ח "אשר צפוי להתקבל לאורך תקופת הביצוע ובהתאם להוראות ההסכמים" לשון ההודעה. 

בנוסף ציינה החברה כי לוח הזמנים עליו הסכימו החברות הוא 14 חודשים מתחילת העבודות בשטח "על פי ההסכמים, יש להשלים את ביצוע כל העבודות הנ"ל  תוך 14 חודשים ממועד קבלת צו התחלת עבודה." תחנת הכוח של דליה אנרגיות עתידה להיות בקיבולת של 835 מגה וואט ומוקמת בימים אלה באתר צפית. לדברי החברה, התחנה, שתופעל באמצעות גז טבעי, תספק עד 6% מצריכת החשמל של ישראל.

ניסים זווילי, מנכ"ל אלסתום ישראל מסר לתשתיות: "אנחנו זכינו בחוזה לבנות את תחנת ה870 מגה וואט עם דליה אנרגיות, ולמרות שלא נגמרו כל הפרוצדורות החלטנו לא לעקב את הפרויקט והתחלנו עם ההקמה – בינתיים עבודות הכנה ותשתית, ובין היתר גם להתקשר עם חברות ישראלית לביצוע הפרויקט. מנרב התקשרה איתנו לבצע את עבודות הבטון והפלדה בשלב הזה." זויילי הוסיף שאלסתום ישראל גאה בשיתופי הפעולה שלה עם חברות הנדסה ישראליות ואמר "תחנת דליה המוקמת על ידי חברות ישראליות תהיה אחת התחנות היעילות והמתקדמות בארץ"

1 Comment

  1. יניב

    לגבי תחום טכנולוגי חשמל מיזוג מכונאות מכונות טכנאי גז (רמה 1)חשמל מהתעשייה (ראשי)מתח גבוה מכונאות רכב כולל משאיות חשמל רכב מיזוג וכו קירור ומיזוג אשמח לעזןור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>