אנרגיה ירוקה

קבוצת פישמן רוכשת 50% מחברת ג'י סיסטמס מערכות סולאריות

קבוצת פישמן רוכשת 50% מחברת ג'י סיסטמס מערכות סולאריות

קבוצת פישמן חתמה על הסכם לרכישת 50% ממניות חברת ג'י סיסטמס מערכות סולאריות בע"מ. ג'י סיסטמס עוסקת בייזום, שיווק והקמת מערכות סולאריות. החברה הוקמה בשנת 2008 על ידי דר' ישראל אוחנה, אבי אלקיים ודן זכאי. העסקה ממתינה לאישורים רגולטורים וצפוייה להסגר עד סוף השנה.

ג'י סיסטמס מחזיקה בנתח שוק של כ-8% בתחום הפוטו-וולטאי בישראל, והקימה עד כה מאות מתקנים סולאריים ברחבי הארץ. לחברה, המעסיקה למעלה מ-50 עובדים, צבר הזמנות למערכות קטנות ובינוניות בהיקף של מאות מיליוני שקלים, בהספק מותקן כולל של עשרות מגה וואט. לקבוצת פישמן, כיזם בתחום הסולארי, יחסי עבודה ארוכי טווח עם חברת ג'י סיסטמס אשר יזמה והקימה עבור חברות הקבוצה למעלה מ-100 מערכות בהספק כולל של כ-5 מגה וואט.

רונית פישמן, מסרה היום: "קבוצת פישמן רואה באנרגיה ירוקה בכלל, ובתחום הפוטו-וולטאי בפרט, מנוף צמיחה משמעותי, ההולם את ערכי הקבוצה בהגנה על הסביבה. הקבוצה בחנה מספר רב של חברות הפועלות בתחום והתרשמה מהיכולות המוכחות של ג'י סיסטמס".

דר' ישראל אוחנה, מנכ"ל ג'י סיסטמס, ציין כי "אנו גאים בהחלטת קבוצת פישמן לבחור בחברת ג'י סיסטמס כשותף שיוביל את עסקי הקבוצה בתחום הפוטו-וולטאי. כניסתה של קבוצת פישמן כשותף בחברה, תאפשר לנו לספק סל פתרונות מגוון ללקוחות החברה בתחום המערכות הבינוניות והגדולות, ותספק את הגב הפיננסי הדרוש לשם הקמת מתקני תשתית בהיקפים גדולים והתרחבות לשווקים בחו"ל. אנו רואים בהחלטת הקבוצה הצבעת אמון בעובדי ומנהלי החברה וביכולת של החברה להוביל את התחום הפוטו-וולטאי בישראל בשנים הקרובות."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>